MAMMOVO

 

Projekt MAMMOVO to ROZWIJAJĄCE zajęcia dla rodziców i dzieci w trzech przedziałach wiekowych:
1. Bobasy (od 6 miesiąca): rozwijające zajęcia ruchowo-muzyczne, oparte o „metodę ruchu rozwijającego” i masaż Shantala. Połączenie ruchu i relaksu z elementami muzykoterapii to chwila kreatywnej, rozwijającej zabawy, kształtowanie prawidłowego rozwoju wielozmysłowego u dziecka i nauka wyciszania się poprzez kojący dotyk rodzica.

2. Maluchy –zajęcia adaptacyjne do żłobka lub przedszkola Kreatywne zajęcia adaptacyjne oparte o plastykę sensoryczną, zabawy animacyjne i odkrywanie świata w bezpiecznym towarzystwie rodzica to świetna okazja, aby zobaczyć swoje dziecko w przestrzeni sali przedszkolnej, w relacji z pedagogiem oraz kontakcie z rówieśnikami. Pozwól dziecku wejść łagodnie w tą nową dla niego przestrzeń.

3. Spryciarze– zajęcia dla dzieci do 6 roku życia o formule edukacyjnej to eksperymenty naukowe, sensoryczne, kreatywne działania plastyczne, trening motoryki małej i dużej –tak ważny na progu nauki pisania i czytania. Edukacja emocjonalna metodą J. Dyląga. Jest to pewnego rodzaju przygotowanie do podjęcia edukacji szkolnej, z łagodnym podejściem, pozwalającym wchodzić dziecku w ten świat we własnym tempie rozwojowym.

Więcej szczegółów na stronie www.mammovo.pl